Strona główna Podłogi Winylowe
Harvey Maria

Zjawiskowe
podłogi winylowe

Oto czternaście unikalnych kolekcji Luksusowych Płytek Winylowych, stworzonych przez znane brytyjskie projektantki. Słowo Luksusowe nawiązuje do niebywałej elegancji i jakości wykonania produktu. Winyl to materiał, który trzeba pochwalić za trwałość i odporność na wszelkie uszkodzenia. Podłogi winylowe Harvey Maria perfekcyjnie naśladują – w zależności od wzoru i kolekcji – kamień, drewno czy też ceramikę.

Kolekcja DOVETAIL Neishy Crosland

Najnowsza propozycja Neishy Crosland to wynik inspiracji włoską marmurową posadzką rodem z renesansu. Duża geometria ubrana została w pięć monochromatycznych wersji kolorystycznych – każda wnosi do wnętrza elegancję, spokój i klasykę.

Kolekcja PARQUET Neishy Crosland

Płytki Harvey Maria są zjawiskowe, a geometryczne motywy ubrane w ponadczasowe kolory w kolekcji Parquet stanowią tego najlepszy przykład. Podłogi winylowe autorstwa Neishy Crosland to perfekcyjny mariaż klasycznych inspiracji i współczesnego wzornictwa.

Kolekcja CHECK Neishy Crosland

Kolekcja prosto od Neishy Crosland. Projektantka pozostaje wierna dużym geometrycznym motywom, ale dodaje im niezwykłej elegancji. Cztery wyraziste warianty kolorystyczne, które wprowadzają do przestrzeni ład i porządek – aż chce się krzyknąć
CHECK this out!

Kolekcja LATTICE stworzona przez Dee Hardwicke

Lattice nawiązuje do opadających płatków kwiatów. Namalowany odręcznie wzór stanowi wizualny ukłon w kierunku klasycznej ceramiki. Kolekcja daje możliwość wyczarowania kwiecistego dywanu, na który udzielamy 20-letniej gwarancji! By osiągnąć efekt WOW, wystarczy otoczyć Lattice płytkami z kolekcji Premium Wood.

SPOT & ROSE SPRIG autorstwa Cath Kidston

Winylowa podłoga w stylu retro

Rose Sprig to niebanalne florystyczne akcenty. Wodoodporne płytki ozdobione zostały delikatnymi gałązkami kwiatów. Obie wersje, zarówno White, jak i Duck Egg Blue, nadają podłodze oniryczny charakter i stanowią świetną propozycję do wnętrza utrzymanego w stylistyce modern vintage. Płytki Spot to natomiast ponadczasowy design ubrany w ultranowoczesne kolory.

Kolekcja LITTLE BRICKS

Przepiękne kolory zainspirowane współczesnymi trendami, kształt, którego nigdy nie określimy mianem passé, a także niesamowita jakość wykończenia – triada doskonała. Płytki z kolekcji Little Bricks świetnie prezentują się jako jedyny wzór we wnętrzu, ale też jako otoczka dla płytek z pozostałych kolekcji Harvey Maria.

Kolekcja PREMIUM WOOD

Premium Wood może pochwalić się doskonałym wykończeniem i pięknym, różnorodnym wybarwieniem. Połączenie perfekcyjnego odwzorowania drewna z niezwykłą funkcjonalnością sprawia, że Premium Wood stanowi propozycję nie do odrzucenia. Kolekcja przepięknie konweniuje z pozostałymi wzorami podłóg winylowych Harvey Maria.

Kolekcja GENERAL WOODS

Propozycja pozwalająca na wyczarowanie minimalistycznego skandynawskiego klimatu, ale też na wprowadzenie do wnętrza nut retro. Osiem wariantów kolorystycznych – każdy o pięknej strukturze i imponujących wymiarach. General Woods posłuży przez dlugie lata – bez uciążliwej i kosztownej konserwacji „po drodze”…

Kolekcja RUSTIC PLANKS

Podłoga rustykalna – przepiękne, niesamowicie realistyczne usłojenie, różnorodność tonacji w obrębie jednej deski i imponujące wymiary – klasyka sama w sobie… Przedstawiamy propozycję ośmiu wariantów kolorystycznych współgrających zarówno z wnętrzem dworku, jak i loftu.

Kolekcja SELECTED OAKS

Deski winylowe z tej kolekcji świetnie czują się zarówno w przestrzeniach o minimalistycznym wystroju, wnętrzach opartych na kontrastach, jak i w miejscach utrzymanych w stylistyce retro. Furtkę do ciekawej aranżacji stanowi sześć pięknych wybarwień dostępnych w kolekcji. Na efekt WOW wpływa również struktura desek i ich rozmiar.

Kolekcja ORGANICS

Osiem wzorów bazujących na uniwersalności motywu kwadratu i cztery jednolite płytki przypominające kamień stwarzają nieskończone możliwości aranżacyjne – zarówno w przestrzeni domowej, jak i komercyjnej. Kolekcja Organics osadzona została w palecie Natura. Królują w niej beże, brązy i odcienie szarości.

Kolekcja Premium Wood Parquet

Ukłon w kierunku przebojowej kolekcji Premium Wood. Parquet to klasyczny parkiet, deska o wymiarze 30,48 x 10,16 cm, przepiękne usłojenie i pięć wariantów kolorystycznych – furtka do wielu możliwości aranżacyjnych.
Parquet świetnie prezentuje się w formie ponadczasowej jodełki, ale równie efektownie wygląda we wzorze cegiełki czy też w połączeniu z listwami dekoracyjnymi.

Kolekcja Parva Parquet

Kolekcja mFLOR, która (nie bez powodu) podbija szturmem polski rynek. Wymiary winylowych desek Parva Parquet to ukłon w stronę klasycznego parkietu (22,86 x 7,62 cm).
Z ich pomocą z łatwością wyczarujemy we wnętrzu ponadczasową jodełkę, bez trudu związanego z cyklinowaniem, olejowaniem czy lakierowaniem podłogi.
Oto sześć ultraciekawych propozycji kolorystycznych dębu, stworzonych z myślą
o miłośnikach klasycznych lub nowoczesnych przestrzeni.

Kolekcja Parva Plus

Jedna z najnowszych kolekcji mFLOR, charakteryzująca się pięknym usłojeniem i świetnymi parametrami użytkowymi.
Deski winylowe w sześciu wariantach kolorystycznych, wszystkie idealnie odzwierciedlające najprawdziwsze drewno jaworowe; propozycja stworzona z myślą o wnętrzach nowoczesnych, ale też osadzonych w stylistyce retro.


Witamy w świecie absolutnie wyjątkowych podłóg

harvey maria harvey maria

Thank you for visiting www.harveymaria.pl

Unfortunately, we don't support the old browser version you are currently using to view this website.
Please install the latest version of an internet browser, and come back to check out our gorgeous flooring!
We've listed some popular browsers below for you:

Google Chrome - http://www.google.com/chrome/
Mozilla Firefox - https://www.mozilla.org/en-US/firefox/new/?utm_source=firefox-com&utm_medium=referral
Apple Safari - http://www.apple.com/safari/
Microsoft Internet Explorer - http://windows.microsoft.com/en-us/internet-explorer/download-ie


Why should I upgrade my internet browser?
Older browsers are slow and more likely to crash. Also, they are less stable, and much more vulnerable
to viruses, spyware, malware, and other security issues.