MEDIA

WARSAW HOME 2019
1920 minut rozmów o nowym wzornictwie Harvey Maria. Niezliczone pary butów na 70 metrach kwadratowych naszego winylu i setki naparów Vegi, które niejednego rozmówcę postawiły zdrowotnie na nogi;). Multum energii i uśmiechów. Za nami 4 dni Warsaw Home 2019. Dziękujemy, że byli Państwo z nami.

𝓦𝓮𝓮𝓴𝓮𝓷𝓭𝓸𝔀𝓪 𝓶𝓮𝓽𝓪𝓶𝓸𝓻𝓯𝓸𝔃𝓪 Krzysztofa Mirucia
Szósty odcinek, mnóstwo emocji, jak zwykle wyłącznie pozytywnych. Krzysztof Miruć odmienił sypialnię dosłownie w 48 godzin, a w zawrotne tempo metamorfozy idealnie wpisała się nasza podłoga. Ekipa programu zainstalowała na starym parkiecie retrodechy z kolekcji Rustic Planks. Ścianę za łóżkiem przyozdobiła natomiast kolekcja General Woods. Szybko, bezkurzowo, nieszablonowo – ależ my to kochamy!

Niezwykle zgrany team, czyli 𝓟𝓪𝓷𝓲 𝓽𝓸 𝓹𝓸𝓽𝓻𝓪𝓯𝓲 w akcji
Robota na weekend – program emitowany w telewizji Nowa TV idealnie wpisuje się w nasze hobby – sobotnio-niedzielne metamorfozy wnętrz przeprowadzane z udziałem winylu Harvey Maria. Dwie niezwykle zdolne prowadzące sięgnęły po Parquet Charcoal i odmieniły z jego pomocą przestrzeń między szafkami a blatem kuchennym. Poszło szybko, sprawnie i bez kurzu. Efekt na załączonym obrazku;)

 

Kamieniczne wnętrze przestrzeni salonu Spiękniej, czyli z wizytą u Julii Kamińskiej…
Ulica Poznańska 38. Warszawa. Salon urodowych  metamorfoz. Piękna przestrzeń, w której podłogi przyzodobiły nasze płytki  Lattice Seadpod. Julia Kamińska postawiła na praktyczność i efektowność, co niezmiernie nas cieszy. Efekt finalny to zdecydowanie efekt WOW, proszę zerknąć na poniższe zdjęcia, mówią same za siebie:)

HGTV & Harvey Maria – podsumowanie w kilku kadrach
Nasza ulubiona stacja naszykowała krótki filmik, na którym pokazuje wykorzystanie podłóg Harvey Maria w najpopularniejszych programach telewizyjnych, takich jak Domowe Rewolucje, Odjazdowe minidomy czy Remont razem. To dla nas zaszczyt. Winyl HM w rękach takich gwiazd jak Dorota Szelągowska czy Krzysztof Miruć zdecydowanie utwierdza nas w przekonaniu, że #podłoganiemusibyćnudna. Jest przy tym piękna, praktyczna i podoba się każdemu, kto po niej stąpa;)

Tak PIĘKNIE jest w SPIĘKNIEJ!
Jest nam niezmiernie miło, że hasło #podłoganiemusibyćnudna dostrzegła podczas metamorfozy podłóg w swoim salonie fryzjerskim Julia Kamińska. Kamieniczne wnętrze przestrzeni Spiękniej na ulicy Poznańskiej w Warszawie idealnie dopełnił kwiecisty, lekki wzór Lattice Seadpod. Już niedługo pokażemy Państwu zdjęcia z tej zacnej realizacji, a już teraz mała zajawka;)

REMONT RAZEM – RAZEM W SŁUSZNYM CELU
Niewielkie mieszkanie na warszawskich Bielanach, a w nim 7-osobowa rodzina. Krzysztof Miruć razem z całą gwiazdorską rodziną HGTV odmienił je nie do poznania. Mieliśmy zaszczyt zainstalować w tej małej przestrzeni nasze podłogi. Miało być bezpiecznie, pięknie, antyalergicznie. Jak wyszło? Efekty mogliśmy podziwiać w 1. dzień Świąt w HGTV Polska, poniżej screen odsyłający Państwa do zdjęć z odcinka i minifilmiku. Zapraszamy do oglądania;)

FINAŁ Z REALIZACJI REMONTU RAZEM DO OBEJRZENIA TU

DOMKI TINY SMART HOUSE POLSKA a  HARVEY MARIA
Mieliśmy zaszczyt gościć w HGTV Polska w programie Odjazdowe minidomy, w cudnych mobilnych przestrzeniach. Przy tych projektach znaczenie ma zarówno estetyka podłogi, jak i waga materiału, by obniżyć finalne kilogramy gotowego domku. Nie mogło nas zatem zabraknąć! #duma

KOLEJNY STYL. NOWA ODSŁONA. SZWEDZKI MINIMALIZM, a na podłodze HARVEY MARIA…

FINAŁ Z REALIZACJI POWYŻSZEGO DOMKU DO OBEJRZENIA TU  >> KLIK

TARGI WARSAW HOME 2018 & PREMIERA TRZECH NOWYCH KOLEKCJI HARVEY MARIA
Stoisko, współdzielone z Tiny Smart House Polska, może nie było ogromne, ale z pewnością megaklimatyczne, co odzwierciedlił ogrom odwiedzających! Wykorzystaliśmy ten moment, by zaprezentować Państwu nowe kolekcje drewnopodobnych LVT – Selected Oaks, Rustic Planks i General Woods. 22 warianty kolorystyczne, przepiękne usłojenie i struktura – zebraliśmy mnósto achów i ochów, co niezmiernie nas cieszy. Produkujemy szybciutko próbniki, a już teraz wprowadzamy kolekcje do sprzedaży online! Po relację zapraszamy na naszego FB.

TOMASZ PĄGOWSKI HARVEY MARIA
Skamiejka na warszawskiej Pradze, a w niej – gdzie nie spojrzeć  – LATTICE Harvey Maria. Tomasz Pągowski odmienił wnętrze małej, klimatycznej restauracji, rewelacyjnie dopasowując się do wizji tego miejsca. SZCZEGÓŁY

DOMEK TINY SMART HOUSE POLSKA PROJEKTU DOROTY SZELĄGOWSKIEJ
A w nim – gdzie nie spojrzeć – podłogi Harvey Maria. Niebieski Parquet idealnie współgra z nazwą domku. Słodziak jak nic! Szczegóły całej realizacji znajdą Państwo oczywiście na blogu Doroty! KLIK

TARGI WARSAW HOME 2017 & HONOROWE WYRÓŻNIENIE STOISKA!
Stoisko B16, hala D. Rzesze zaciekawionych osób, zachwycających się produktem & stoiskiem samym w sobie. Ściany ozdobione malunkami retro, idealnie pasującymi do podłóg Harvey Maria, 6 osób z ramienia firmy odpowiadających na tonę pytań. Byliśmy w swoim żywiole. Bardzo dziękujemy za tak liczne przybycie & zapraszamy do KONTAKTU!

PONAD 400 stoisk i 600 wystawców. Wśród nich Exspace.pl nominowało 50 stoisk do tytułu StandOut 2017. Trzy firmy zdobyły „medal”, przyznano też  11 wyróżnień honorowych. Jedno z nich powędrowało do… HARVEY MARIA POLSKA.

HARVEY MARIA na ARCHIDAY 2017
Temat wywiadu mówi sam za siebie. 🙂 Poniżej film…
 

DOMOWE REWOLUCJE, odcinek 1.
Nie mogło nas zabraknąć również i w tym formacie! 
Odcinek 1. ujrzał światło dzienne 9 września, w HGTV. Szczegóły programu – jak zawsze – pięknie opisała i zilustrowała sama Dorota. Zapraszamy serdecznie do lektury jej bloga & do obejrzenia skrótu filmowego! Od siebie dodamy tylko, że w łazience zagościł wzór County Oak z kolekcji Premium Wood.

 

 

DOMOWE REWOLUCJE, odcinek 3.
23 września 2017 Dorota Szelągowska wbiła nas w fotele efektem WOW wyczarowanym w Domowych Rewolucjach. Odmieniła wszystkie pomieszczenia, ale kuchnia (no cóż – sentyment;) pobiła na głowę pozostałe wnętrza. Na ścianie zagościł wzór Rose Sprig Blue z autorskiej kolekcji Cath Kidston. Szczegóły po kliknięciu w poniższe zdjęcie!


WEEKENDOWA METAMORFOZA KUCHNI
w wykonaniu Doroty Szelągowskiej
Bez kurzu, bez brudu – wystarczy jeden weekend, by kuchnia nabrała kompletnie innego wyglądu. W roli głównej (oprócz Doroty rzecz jasna) kolekcje Little Bricks Steel (na ścianie) i Parquet Stone (na podłodze).

METAMORFOZY Doroty Szelągowskiej, ODCINEK 4
Podłogi Harvey Maria przepięknie prezentują się również na… ścianach.
Dorota wybrała wzór LATTICE CORNFLOWER BLUE i położyła go w swojej łazience na Warmii. Zachęcamy do obejrzenia filmu z tej realizacji,

METAMORFOZY Doroty Szelągowskiej, ODCINEK 5
11 czerwca ponownie zagościliśmy w programie Doroty. Tym razem kuchenną ścianę przyozdobiły płytki CHURCH PINE z kolekcji Premium Wood.


DZIEŃ DOBRY TVN

Ewa Mierzejewska opowiada o stylu industrialnym we wnętrzach, a Andrzej Sołtysik wachluje się… naszymi płytkami.
Drugi film, 4:30

PREMIERA DLA ARCHITEKTÓW
22 marca w Studiu Bank przy Daniłowiczowskiej wysłuchaliśmy miniwykładu Ewy Mierzejewskiej o metamorfozie wnętrz i wznieśliśmy toast za metamorfozy polskich domów i przestrzeni komercyjnych z udziałem Harvey Maria!

Thank you for visiting www.harveymaria.pl

Unfortunately, we don't support the old browser version you are currently using to view this website.
Please install the latest version of an internet browser, and come back to check out our gorgeous flooring!
We've listed some popular browsers below for you:

Google Chrome - http://www.google.com/chrome/
Mozilla Firefox - https://www.mozilla.org/en-US/firefox/new/?utm_source=firefox-com&utm_medium=referral
Apple Safari - http://www.apple.com/safari/
Microsoft Internet Explorer - http://windows.microsoft.com/en-us/internet-explorer/download-ie


Why should I upgrade my internet browser?
Older browsers are slow and more likely to crash. Also, they are less stable, and much more vulnerable
to viruses, spyware, malware, and other security issues.