Strona główna LVT na ścianie

LVT na ścianie

Zobacz wszystkie kolekcje

Mniej znanym zastosowaniem płytek winylowych jest ich instalacja ścienna. Dzięki oryginalnemu wzornictwu i rewelacyjnych parametrach płytek Harvey Maria przekonaliśmy klientów do szybkich metamorfoz łazienek i kuchni z udziałem LVT. Sięgając po winyl, oszczędzamy czas, a remont przestaje być utożsamiany z wielodniowym brudem i kurzem.

Kartą przetargową LVT jest możliwość montażu na zastanym, nieefektownym podłożu. Wystarczy, by stara glazura była równa – przykryć ją możemy każdym wzorem Harvey Maria, nadając wnętrzu piękny, nowy wygląd.

Pierwszą ścienną realizację zawdzięczamy mistrzyni dobrego gustu – Dorocie Szelągowskiej, która wybrała kwiatki Lattice Cornflower Blue i ozdobiła nimi ściany w swoim domu na Warmii. Zachęcamy do obejrzenia filmu z programu Metamorfozy Doroty Szelągowskiej!

Dorota postawiła na niebieskość. Kolekcja Lattice to 10 wariantów kolorystycznych – od świeżej zieleni, przez stonowane szarości i beże, po odważną czerwień – wszystkie autorstwa projektantki Dee Hardwicke, królowej technik mieszanych, czerpiącej inspiracje z naturalnych pejzaży, które podpowiadają artystce paletę kolorów, wzorów i faktur. Namalowane odręcznie płatki ciemiernika stanowią wizualny ukłon w kierunku klasycznej ceramiki.

Pas ścienny między szafkami kuchennymi a blatem potrafi straszyć starą glazurą lub zabrudzeniami, z którymi nie radzi sobie nawet najbardziej rozreklamowany specyfik. Położenie ognio- i wodoodpornych płytek Harvey Maria odmienia ten fragment mieszkania dosłownie w kilka godzin. Nasi klienci najczęściej sięgają po ceramiczny wzór Lattice (w tej realizacji wykorzystano kolor Hay Field), ale na ścianie pięknie prezentuje się również Parquet Neishy Crosland i kolekcja Little Bricks, czyli ponadczasowe cegiełki.

© www.dorotaszelagowska.pl
W 5. odcinku Metamorfoz w jednej z odsłon kuchni Dorota sięgnęła po Premium Wood – kolekcję płytek o wymiarach 15,2 cm x 91,4 cm x 2,5 mm. LVT Harvey Maria pozwoliło wyczarować nad kuchennym blatem efekt najprawdziwszego drewna. Słoje, wybarwienie, faktura płytek, a przy tym wodo- i ognioodporność czynią je świetną propozycją do błyskawicznej odmiany tego pomieszczenia. Detale metamorfozy zdradza jej królowa na swoim blogu. Zapraszamy do lektury!

© www.dorotaszelagowska.pl
W 3. odcinku Domowych Rewolucji zobaczyć mogliśmy spektakularną metamorfozę mocno zniszczonego mieszkania. Jednym z pomieszczeń, które po wyczynach Doroty „wbijało w podłogę” była zdecydowanie kuchnia. Retro różyczki w niebieskim wydaniu z kolekcji Cath Kidston zrobiły efekt WOW. Po szczegóły tej realizacji odsyłamy oczywiście na bloga Doroty.

Jak widać, kolor wybrany przez Dorotę w jednym z programów przypadł do gustu szerszemu gronu odbiorców, którzy również postawili na niebieskie kwiatki ciemiernika. Realizacja łazienki na poddaszu wyszła pięknie. Montaż LVT nie sprawia problemu, ponieważ płytki
z łatwością przycinamy nożykiem, dopasowując je nawet do najbardziej wymagających załamań ściennych.

Thank you for visiting www.harveymaria.pl

Unfortunately, we don't support the old browser version you are currently using to view this website.
Please install the latest version of an internet browser, and come back to check out our gorgeous flooring!
We've listed some popular browsers below for you:

Google Chrome - http://www.google.com/chrome/
Mozilla Firefox - https://www.mozilla.org/en-US/firefox/new/?utm_source=firefox-com&utm_medium=referral
Apple Safari - http://www.apple.com/safari/
Microsoft Internet Explorer - http://windows.microsoft.com/en-us/internet-explorer/download-ie


Why should I upgrade my internet browser?
Older browsers are slow and more likely to crash. Also, they are less stable, and much more vulnerable
to viruses, spyware, malware, and other security issues.