Strona główna LVT na podłodze

LVT na podłodze

Zobacz wszystkie kolekcje

Pierwszym, najbardziej rozpowszechnionym wykorzystaniem płytek winylowych jest instalacja podłogowa. Sięgnięcie po winyl pozwala na szybką metamorfozę wnętrza, przepełnioną korzyściami i właściwie pozbawioną jakichkolwiek mankamentów.

Metamorfoza pomieszczenia z LVT Harvey Maria to bardzo prosty montaż produktu, bez konieczności zrywania istniejącego, zastanego podłoża. Unikamy więc kurzu, brudu i wielodniowego remontu. Płytki możemy położyć nie tylko w nowym budownictwie (na wylewce betonowej), ale też na starej terakocie odziedziczonej po poprzednich lokatorach domu czy mieszkania.

Oferujemy usługę instalacji (która oznacza oczywiście obniżenie VAT-u na cenę samej podłogi), ale też przekonujemy naszych klientów do samodzielnego montażu w ramach twórczego DIY. Potrzebujemy jedynie równego podłoża, kleju albo maty montażowej i ostrego nożyka do przycinania płytek. Wspieramy naszych klientów, udzielając im pełnej informacji na temat instalacji, oferujemy też najlepszy klej oraz inne niezbędne narzędzia do wyczarowania nowego wnętrza.

W przypadku wątpliwości prosimy o kontakt pod adresem office@arcium.pl – nasze Biuro Obsługi Klienta lubuje się w odpowiadaniu na trudne pytania.;)

Proszę pamiętać, że metamorfoza wnętrza z Harvey Maria to niesamowita oszczędność czasu, który pochłania tradycyjny remont, a także efekt WOW uzyskany dzięki niepowtarzalnemu wzornictwu, jakie oferuje ta marka. Poniżej przedstawiamy Państwu twarde dowody na prawdziwość tej tezy!

Stukające pusto panele o śliskiej strukturze zastąpiliśmy dużym geometrycznym wzorem Neishy Crosland – płytkami Charcoal z kolekcji Parquet. Kuchnia zyskała całkowicie nowy look, antypoślizgowość i fakturę podłoża przypominającą ceramikę w każdym szczególe!

Przykład weekendowej metamorfozy. Pomalowane na szaro szafki kuchenne rewelacyjnie zagrały ze złotym wzorem Parquet Mimosa. Kuchnia nabrała nowoczesności, a podłogę można było użytkować już następnego dnia po instalacji.

Miniłazienka – maksiefekt. Pomieszczenie jest ultrajasne i funkcjonalne dzięki Parquet Eggshell – płytkom w niebieskim odcieniu o dużym geometrycznym wzorze. Podłogi Harvey Maria są wodoodporne, więc idealnie czują się w pomieszczeniach narażonych na kontakt z wodą – łazienkach, toaletach, kuchniach czy przedpokojach…

© www.dorotaszelagowska.pl
O tym, że Dorota potrafi odmienić każde wnętrze – sprawnie, szybko i niedrogo – wie każdy, dodamy tylko, że czasami sięga w swoich metamorfozach po płytki Harvey Maria. Kuchnia wyłożona Parquet Stone w niczym nie przypomina już tej z lat 90. ubiegłego stulecia. Na ścianie natomiast pojawiły się szare cegiełki z kolekcji Little Bricks. Po szczegóły tej świetnej realizacji odsyłamy na stronę Doroty.

Oto remont mikroskopijnej łazienko-toalety z wykorzystaniem dwóch wzorów LVT Harvey Maria osadzonych w tej samej palecie kolorystycznej OD ZIELENI AŻ PO NIEBO. Border Pear Tree z kolekcji Premium Wood pięknie podkreślił kwiecisty „dywan” Lattice Pear Tree Green.

Metamorfoza salonu kosmetycznego, który zyskał niewiarygodną świeżość kolorystyczną, nowoczesny wyglad, a przy okazji łatwość utrzymania, bo LVT Harvey Maria słynie z prostej pielęgnacji, wodoodporności i właściwości antystatycznych. Geometria Parquet Thistle Grey jest ponadczasowa i powiększa optycznie każde pomieszczenie. Więcej zdjęć z realizacji w przestrzeniach komercyjnych znajdą Państwo TUTAJ.

Projekt pod hasłem: podłoga praktyczna w utrzymaniu i mogąca pochwalić się elegancką stylistyką. W takim przypadku nie mogło zabraknąć Parquet Eggshell – płytek autorstwa Neishy Crosland, które dodają wnętrzu wyrazistości i świetnie wpasowują się w obecne trendy kolorystyczne.

Przykład realizacji telewizyjnej z wykorzystaniem Harvey Maria. Dorota Szelągowska sięgnęła po kolekcję Premium Wood (kolor County Oak) i położyła płytki w łazience niewielkich rozmiarów. W minifilmiku Dorota tłumaczy, jak łatwo odmienić wnętrze z wykorzystaniem LVT, a na blogu szczegółowo opisuje ten fantastyczny odcinek Domowych Rewolucji.

Thank you for visiting www.harveymaria.pl

Unfortunately, we don't support the old browser version you are currently using to view this website.
Please install the latest version of an internet browser, and come back to check out our gorgeous flooring!
We've listed some popular browsers below for you:

Google Chrome - http://www.google.com/chrome/
Mozilla Firefox - https://www.mozilla.org/en-US/firefox/new/?utm_source=firefox-com&utm_medium=referral
Apple Safari - http://www.apple.com/safari/
Microsoft Internet Explorer - http://windows.microsoft.com/en-us/internet-explorer/download-ie


Why should I upgrade my internet browser?
Older browsers are slow and more likely to crash. Also, they are less stable, and much more vulnerable
to viruses, spyware, malware, and other security issues.