Strona główna INFORMACJE O DOSTAWIE

INFORMACJE O DOSTAWIE

Standardowa dostawa kurierska na terenie Polski jest płatna (opłata uzależniona od wagi przesyłki), a przy wybraniu tej opcji mogą się Państwo spodziewać przesyłki w ciągu 5-7 dni roboczych. Jeżeli jednak zależy Państwu na terminie 2-3 dniowym, należy wybrać opcję Dostawa ekspresowa (płatną). Warto zamówić podłogę z kilkudniowym zapasem czasowym, aby mogła się ona „zaaklimatyzować” w pomieszczeniu przez jeden dzień przed montażem, a także dlatego, że nigdy nie ma stuprocentowej pewności, że przesyłka kurierska zostanie dostarczona na czas.>

Prosimy poinformować nas, jeżeli jakiś czynnik może wpłynąć na dostawę zamówienia (np. ulica jest zamknięta dla samochodów).

Zagranica 

W przypadku zamówień zagranicznych prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny w celu ustalenia kosztów przesyłki. Wysokość opłat zależy od wagi przesyłki i miejsca dostawy. Wszelkie podatki i opłaty celne reguluje zamawiający.

Opóźnienia dostawy

Chociaż wysyłamy nasze produkty za pośrednictwem renomowanych doręczycieli, wszystkim zdarzają się okresowe problemy mogące opóźniać dostawę złożonego zamówienia. Prosimy mieć na uwadze, że nie ponosimy odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty wynikające z opóźnień, a po przyjęciu przesyłki radzimy sprawdzić podłogę przed rozpoczęciem montażu. Opłaty za dostawę nie są refundowane, chyba że to my nie zdążyliśmy wysłać zamówienia na czas. Wówczas możemy – wedle naszego uznania –zwrócić klientowi częściowo koszty dostawy. Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz wyceny kosztów wysyłki lub więcej informacji na temat wysyłki.

Thank you for visiting www.harveymaria.pl

Unfortunately, we don't support the old browser version you are currently using to view this website.
Please install the latest version of an internet browser, and come back to check out our gorgeous flooring!
We've listed some popular browsers below for you:

Google Chrome - http://www.google.com/chrome/
Mozilla Firefox - https://www.mozilla.org/en-US/firefox/new/?utm_source=firefox-com&utm_medium=referral
Apple Safari - http://www.apple.com/safari/
Microsoft Internet Explorer - http://windows.microsoft.com/en-us/internet-explorer/download-ie


Why should I upgrade my internet browser?
Older browsers are slow and more likely to crash. Also, they are less stable, and much more vulnerable
to viruses, spyware, malware, and other security issues.