Strona główna Dlaczego Harvey Maria

Dlaczego Harvey Maria

O nas

Piękne, niebanalne wzornictwo, bogata kolorystyka i jakość wykonania – te cechy bez wątpienia wyróżniają Harvey Maria na tle innych marek oferujących metamorfozy wnętrz z wykorzystaniem LVT.

DESIGN PRZEZ DUŻE D

Wśród siedmiu kolekcji bazowych znajdą Państwo pięć autorstwa znanych brytyjskich projektantek – Neishy Crosland, Dee Hardwicke i Cath Kidston. Dzięki nim podłogi Harvey Maria nie są płaskie, jednolite i przeciętne. Nasze LVT kuszą świetnym wzornictwem, zgodnym ze światowymi trendami wnętrzarskimi.

Harvey Maria to duża geometria, jak i ponadczasowe cegiełki; to motywy ceramiczne takie jak kwiatki ciemiernika, ale też wiecznie modne dotsy i drewno. Każda płytka dostępna jest
w wielu wariantach kolorstycznych.

OD POMYSŁU DO REALIZACJI

© Małgorzata Zając Design/projekt pokoju dziecięcego
Nasze podłogi goszczą nie tylko w pomieszczeniach mokrych typu łazienka, kuchnia czy przedpokój. Ze względu na swoje walory estetyczne, wachlarz kolorystyczny i takie cechy jak antystatyczność czy antypoślizgowość projektanci sięgają po nie m.in. w salonach czy pokojach dziecięcych. Naszym klientom oferujemy bezpłatne próbki produktowe, które zdecydowanie ułatwiają decyzję zakupową, a projektantom i architektom – darmowe wzorniki, uwzględniające cały przekrój naszych produktów.

DO WYBORU, DO KOLORU!

Płytki Harvey Maria to zdecydowanie najbarwniejsza oferta na rynku. Poszczególne LVT podzieliliśmy na trzy palety kolorystyczne, by ułatwić Państwu wybór wymarzonej podłogi do konkretnego wnętrza. Gwarantujemy również, że poszczególne palety świetnie ze sobą współgrają – dopełniają się lub kontrastują, pozwalając na stworzenie borderów idealnych.

MARKA INNA NIŻ WSZYSTKIE

Fakt, że marka Harvey Maria oferuje więcej od innych producentów LVT potwierdza tytuł otrzymany podczas Warsaw Home 2017. Na targach zostaliśmy dostrzeżeni na tle ponad 600 innych wystawców, a nasze stoisko zyskało wyróżnienie honorowe. Zgodnie z hasłem #podłoganiemusibyćnudna uczestniczymy w oryginalnych imprezach typu pokazy mody, gdzie nasze płytki zdobią wybieg i stanowią świetne tło artystyczne. Więcej informacji o naszych działaniach medialnych znajdą Państwo w zakładce Media.

NA DŁUGIE LATA…

Powyższe ikonki obrazują skrótowo najważniejsze parametry podłóg Harvey Maria. To zdecydowanie nasz powód do dumy. Cechy wytrzymałościowe zaczerpnięte ze starego, dobrego linoleum wzbogacone zostały antypoślizgową strukturą, idealnie naśladującą – w zależności od kolekcji – kamień, ceramikę lub drewno. Taka jakość zasłużyła na dłuuugą gwarancję – 20 lat w przestrzeniach domowych i 12 – przy realizacjach komercyjnych.

NIE MA WZORÓW NIEMOŻLIWYCH!

Słyszeli Państwo o custom printing? Harvey Maria oferuje usługę spersonalizowania podłogi, na której możemy umieścić dowolny wzór czy też zdjęcie – to, o czym tylko dusza zamarzy. W Wielkiej Brytanii zrealizowaliśmy już kilka oryginalnych projektów. Firma MasterCard wyłożyła „pieniędzmi” most Milenijny, na brak sztampy postawiły też m.in. Muzeum Titanica
w Belfaście i Muzeum w Yorku. Czas na polskie mieszkania, biblioteki, kawiarnie i sklepy…

Thank you for visiting www.harveymaria.pl

Unfortunately, we don't support the old browser version you are currently using to view this website.
Please install the latest version of an internet browser, and come back to check out our gorgeous flooring!
We've listed some popular browsers below for you:

Google Chrome - http://www.google.com/chrome/
Mozilla Firefox - https://www.mozilla.org/en-US/firefox/new/?utm_source=firefox-com&utm_medium=referral
Apple Safari - http://www.apple.com/safari/
Microsoft Internet Explorer - http://windows.microsoft.com/en-us/internet-explorer/download-ie


Why should I upgrade my internet browser?
Older browsers are slow and more likely to crash. Also, they are less stable, and much more vulnerable
to viruses, spyware, malware, and other security issues.